Kdo jsme

ŠTĚPÁN

V lesním klubu pracuji jako průvodce již čtvrtým rokem. Avšak monotónnost není na pořadu dne, každý den mě děti dokáží překvapit tím, co vše vymyslí, s čím si umí poradit a s jakým zápalem se pouští do nových výzev. Jak děti rostou, rostu s nimi i já. Vím, jak můžou být pro děti určité situace náročné, a tak k nim přistupuji s trpělivostí a empatií. Snažím se vždy zvolit individuální přístup k různorodým povahám dětí. Svoboda dětí je pro mě alfou a omegou, zároveň jsou pro mě důležité jasné hranice, ve kterých se budeme všichni cítit bezpečně.

KATKA

Ráda chodím bosa, lezu po skalách a miluji přírodu. Jako máma jsem se dostala ke studiu všeho kolem přirozeného porodu, kontaktního rodičovství a respektu k dětem. Lehce se nechám vtáhnout do dětského světa, miluju svobodnou spontánní hru a neodolám společnému zkoumání přírody s dětmi. Plně chápu dětskou potřebu být od bláta od hlavy až k patě, stejně jako velké emoce, které se učí zvládat. Věřím, že pobyt dětí v přírodě, vaření na ohni a vše, co v klubu zažíváme, je skvělou zkušeností pro život. Jsem koordinátorkou klubu a průvodkyní.

MÍŠA

BĚTKA