Zázemí

Naše zázemí se nachází v Březinách, na malebném místě pod Chlumem. Zahřát se můžeme v krásné mongolské jurtě, kde máme i dost prostoru na odpočinek a interiérové aktivity. Topíme v kamínkách na dřevo, máme tu knížky, výtvarné potřeby a pár hraček pro radost, na rozvoj kreativity a různých dovedností.

Na pozemku průběžně dotváříme všelijaké herní prvky, na čemž se rádi podílejí děti i rodiče při společných setkáních.

Kryté sezení se stolem a lavičkami a další prvky jsou ve fázi výstavby či v plánu.

Louka, která klubu patří, volně přechází do lesa. Kompostujeme, budeme vytvářet záhonky a pěstovat vlastní zeleninu a bylinky. K pozemku přiléhá sad s jablky, ořechy a dalšími ovocnými stromy, které kromě zdravých dobrot nabízí nespočet možností pro budování tajných domečků.

Okolí je velmi různorodé, jdou zde lesy, potůčky, skalky. Podmínky jsou ideální pro malé dobrodruhy, kteří rádi objevují nová zákoutí.